Vi ste ovdje:Početna » Sport » Neuspješan start makarskih odbojkašica

Neuspješan start makarskih odbojkašica

Odbojka, 1. B liga – 1. kolo

Makarska – Marina Kaštela II       2   :   3     (25:18, 23:25, 25:12, 22:25, 13:15)

Makarska dvorana na GSC-u. Gledatelja: 35 Suci: Žaja i Jukić (oba Split)

Makarska: Puharić, Šuta, Boras, Čatlak, Vujčić, Jović, Šabić, Mustapić, Rozić, Srzić, Lukić

Trener: Danijela Vujčić

Odbojkašice Makarske u novu sezonu su krenule porazom. Na domaćem terenu za protivnice su imale drugu ekipu Marina Kaštela i bilo je za očekivati da će startati pobjedom. Tako je i izgledalo nakon prvog seta koje su domaće dobile sa 25:18. Drugi je bio dosta uzbudljiviji i neizvjestan, kod rezultata 23:24 zadnji poen otišao je na stranu gošća koje su tako poravnale rezultat. Treći su set igračice Danijele Vujčić glatko riješile u svoju korist. I kad se očekivala lagana pobjeda domaćih Kaštelanke su preokrenule rezultat i došle do startne pobjede.

Rezultati: Trogir – Split VT 3 : 1, Donat – Šibenik 3 : 0, Split – Solin 3 : 0, Sinj – Dubrovnik 3 : 2, Makarska – Marina Kaštela II 2 : 3.