Vi ste ovdje:Početna » Sport » Na domaćem terenu: Slabo izdanje Zmaja

Zmaj: Puharić -, Bokšić 6, Dedić 6 (od 72. Gojak -), Lozina 6, I.Rašić 6, Bekavac 5,5 (od 58. Selak 6), Brnić 7, Damir Rašić 6,5, Silić 6, Matešan 6, Danijel Rašić 6,5

Trener: Ante Vitaić

Orkan: Baučić 6,5, Pavić 6, Mušac 7, Baraban 6,5, Soče 7, Vuknić 6 8od 85. Ivanišević -), Jurić 7 (od 82. Maričić -), Mandurić 6, Predojević 7, Biočić 6 (od 76. Galić -), Mudnić 6

Trener: Dragutin Čelić

Igrač utakmice: Marin Mušac (Orkan)

Zmaj je u petom kolu Prve ŽNL na domaćem travnjaku odigrao s Orkanom 0 : 0, ali obzirom da su igrači Ante Vitaića vodeći na tablici od njih se ipak očekivalo više. Počelo je obostrano vrlo angažirano, i jedni i drugi željeli su što prije zabiti vodeći pogodak. Takva igra donijela je dosta trke, ali i pogrešaka. Dobra akcija domaćih u 10. minuti završila je udarcem Matešana koji je bez problema zaustavio Baučić. Gosti prijete u 20. minuti, udarac Biočića obranio je Puharić. Nakon toga petnaestak minuta igre proteklo je bez konkretnih akcija s obje strane. Tek je u 38. minuti snažan udarac Brnića vratar Orkana izbacio u korner. Veliku priliku za vodstvo gosti su imali u 42. minuti. Pred Jurićem su bila prazna vrata Zmaja no on je slabo primio loptu i prilika je propala. U nastavku se igralo nešto žustrije i uz laganu nadmoć domaćih.DŽoker sa Zmajeve klupe Gojak mogao je u 79. minuti donijeti domaćima sva tri boda, pucao je iz izgledne prigode uz desnu vratnicu Baučića. Sve u svemu i prema prikazanoj igri konačnim rezultatom zadovoljniji su gosti.