Vi ste ovdje:Početna » Sport » Odbojka 1. B liga, 6. kolo: Neočekivani poraz odbojkašica Makarske

Odbojka 1. B liga, 6. kolo: Neočekivani poraz odbojkašica Makarske

Nakon što su u prošlom kolu prekinule crni niz i došle do prve ovosezonske pobjede  odbojkašice Makarske ponovo su razočarale. Protiv gošća iz Trogira poražene su sa uvjerljivih 0:3, a da nisu bile ni blizu osvajanja bar jednog seta. U utakmici koja je trajala 61. minutu igračice Danijele Vujčić potpuno su pale u zadnjoj dionici igre, a kad se očekivalo da bi moglo doći do preokreta. Pet poraza i samo jedna pobjeda nije rezultat koji su očekivali u OK Makarska, za preokrenuti loše igre trebat će puno više treninga i želje za uspjehom.

J.K.

Makarska  -  Trogir   0  :  3   (17:25, 20:25, 10:25)

Makarska, dvorana na GSC-u. Gledarelja: 35.

Suci: Joško Peraica i Marko Šimac.

Makarska: Puharić, Srzić, Šuta, Čatlak, Boras, Vujčić, Lukić, Jović, Šabić, Mustapić.

Rezultati: Solin – Split VT  1 : 3, Dubrovnik  -  Brda II  3 : 0, Makarska  -  Trogir  0 : 3, Sinj  -  Donit  3 :  1, Marina Kaštela II  -  Šibenik  3 : 0.

Poredak: Split  15, Dubrovnik  13,  Marina Kaštela II  12, Sinj  12,  Trogir  10,  Brda II  9,  Split VT  9, Makarska  4,  Donat  3,  Solin  3,  Šibenik  0.

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje. Izrada stranica Željko Kovačić - Makarska