Judaši se istaknuli u Kaštel Starom

U subotu 12.5.2012. je u gradskoj dvorani u Kaštel Starom održan 12. memorijalni judo turnir ‘Mario Zebić’. Organizator turnira je bio domaći klub JK Dalmacijacement, a na turniru je sudjelovalo 20 klubova iz 6 država (Hrvatska, BiH, Italija, Mađarska, Slovenija, Crna Gora), s ukupno 400 judaša. Nastupila su i 24 borca iz JK Biokovo, koji su osvojili 20 medalja, od toga 3 zlatne, 6 srebrnih i 11 brončanih. Najuspješniji su bili oni koji su imali dupli start, odnosno oni koji su se borili u svojem godištu i u konkurenciji starijih. Pa je tako Ana Hrkać osvojila dvije zlatne medalje, Vanessa Rogga po jednu zlatnu i srebrnu, dok su Matej Mijačika, Lucija Bilas, Paula Tomaš i Zina Kurdić osvojili po dvije brončane medalje. Druga mjesta su  osvojili još i: Matej Marijančević, Nina Katavić, Ante Roso, Matea Tomaš i Ema Carević. Treći su još bili: Magdalena Beroš, Mija Bajić i Maja Stojčevski. Još su nastupili: Luka Marinović, Kristian Marijančević, Ratko Čović, Dado Vranješ, Marin Eterović Sorić, Diana Rogga, Bartul Kovač, Leo Kurtović, Matija Granić i Roko Puharić. U ukupnom poretku klubova JK Biokovo je zauzeo 8. mjesto.