Vi ste ovdje:Početna » Sport » Rukomet, 2. HRL-Jug (žene) 8. kolo : Hotelijerke visoko poražene u Pločama

Rukomet, 2. HRL-Jug (žene) 8. kolo : Hotelijerke visoko poražene u Pločama

Rukometašice Hotela Makarska u zadnjem ovogodišnjem nastupu gostovale su u Pločama i doživjele katastrofalan poraz od domaće Dalmatinke. Gošće su jedino dobro otvorile utakmicu protiv domaće Dalmatinke i pogotkom Delić došle do početne prednosti. Sve nakon toga proteklo je u znaku domaćih rukometašica koje su iz minute u minutu povećavale vodstvo. Tako se na semaforu mogao vidjeti rezultat od 8:1 pa 12:3, na odmor se otišlo rezultatom 18:13. Početkom nastavka gošće su se vratile u igru, i dva puta došle na zaostatak od po četri pogotka (17:13, 19:15).No nakon toga domaće su prebacile u brzinu više i do kraja otakmice ostvarile pobjedu od 41:28.

J.K.

Dalmatinka – Hoteli Makarska 41 : 28

Hoteli Makarska: M. Juričić, Selak 1, Sokol 6, Bogdan, N. Juričić 6, Ševelj 3, Perić, Delić 2, Bandur 5, Talaja 4, Šalinović 1, Vujčić, Vranješ, Đuvelek.

Rezultati: Zadar – Sinj 27 : 39, Split : Marina Kaštela 24 : 31, Metković – Trogir 19 : 22, Dalmatinka – Hoteli Makarska 41 : 28.

Poredak: Dalmatinka 16, Sinj 14, Marina Kaštela 8, Trogir 9, Hoteli Makarska 9, Orkan 4, Metković 4, Split 4, Zadar 0.

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje. Izrada stranica Željko Kovačić - Makarska