Vi ste ovdje:Početna » Sport » Nogomet: Juniori i pioniri slavili, mlađi pioniri i kadeti izgubili

Nogomet: Juniori i pioniri slavili, mlađi pioniri i kadeti izgubili

Mladi igrači Zmaja odigrali su zadnje ovogodišnje prvenstvene susrete, u zaostalim utakmicama iz 8. kola na domaćem su terenu ubilježili po dvije pobjede i dva poraza. Mlađi pioniri sa tijesnih 1:2 su poraženi od svojih vršnjaka iz Sinja, domaći su prvu dionicu utakmice pogotkom Vukojevića dobili sa 1:0. U nastavku su igrači Junaka preokrenuli rezultat i preko dvostrukog strijelca Markovića osvojili sva tri boda. Pioniri su nastavili niz dobrih igara i pobjeda, sa uvjerljivih 3:0 bili su bolji od gostiju iz Dugopolja. Već u prvih 14. minuta igre Žamić, Rašić i Botica bili su strijelci u novom uspjehu igrača Ivana Carevića. Kadeti su protiv istog suparnika ostali bez bodova, gosti su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist sa 2:0. U nastavku je Rudelj vratio nadu svojoj momčadi, a više od toga dobrom igrom u obrani onemogućili su im igrači Saše Glavaša. Juniori su u svakom poluvremenu po jednom tresli mrežu vratara Junaka za tri nova boda, Stipe Brnić tako je u zadnjem kolu postigao pogodak za juniore i seniore Zmaja.