Još 13 medalja judo klubu Biokovo

Na 23. međunarodnom judo turniru Kup Jadrana sudjelovalo je 419 iz 51 kluba. JK Biokovo je nastupio sa 20 boraca, koji su osvojili 13 medalja, od toga 1 zlatnu, 7 srebrnih i 5 brončanih. Najuspješnije su bile Ana Hrkać i Lucija Bilas, koje su nastupima u dvije uzrasne kategorije i osvojile po dvije medalje. Ana je osvojila zlatnu i srebrnu, a Lucija srebrnu i brončanu medalju. Druga mjesta su osvojili Vanessa Rogga, Zina Kurdić, Maja Stojčevski, Borna Kurdić i Vlatka Hrkać, a treće mjesto su osvojili Matej Mijačika, Nina Katavić, Nina Đurić i Mija Bajić. Osim njih su nastupili: Dado Vranješ, Josip Tamburović, Luka Marinović, Paula Radić, Nikolina Sikirić, Matej Marijančević, Leo Kurtović, Ivan Talaja i Mateo Puharić.