Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » Makarka u Sofiji predstavljala Hrvatsku: Klari je vrhunska utrka donijela broncu

Makarka u Sofiji predstavljala Hrvatsku: Klari je vrhunska utrka donijela broncu

Makarka u Sofiji predstavljala Hrvatsku: Klari je vrhunska utrka donijela broncu
U Sofiji je održano dvoransko prvenstvo Balkana za juniore i juniorke. Naša najbolja atletičarka Klara Andrijašević po prvi put je predstavljala Hrvatsku na ovom natjecanju iako je još mlađa juniorka.

U jakoj konkurenciji 12 država i tri godine starijim curama Klara je na startnoj listi bila osma trkačica od 8 prijavljenih. Klara je otrčala vrhunsku utrku i opet iznenadila sada europsku atletiku i osvojila brončanu medalju.

- Ovom medaljom je ne samo potvrdila da naš klub i grad Makarska ima atletičarku za velike izazove, već se Klara s ovim odličjem pridružila europskoj juniorskoj eliti. Ovo je prvo odličje s velikih natjecanja za našu Klaru i naš klub i odlična najava za otvoreni dio atletske sezone, gdje će Klara tek pokazati koliko stvarno vrijedi – ističe Stjepko Vodanović, Klarin trener.

 

 

J.M./S.V.

 

 

Print Friendly

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje.

Na vrh