Vi ste ovdje:Početna » Sport » Odbojka: Makarke bolje od Kaštelanki

Odbojka: Makarke bolje od Kaštelanki

1. B liga, 11. kolo

Makarske odbojkašice ostvarile su dvije pobjede u nastavku prvenstva. U 11. kolu su gostovale u Kaštelima i s uvjerljivih 3:0 slavile protiv domaće ekipe. Bio je ovo revanš igračica Danijele Vujčić za poraz na domaćem terenu u prvom dijelu prvenstva od sastava Marina Kaštela II. Gošće su bolje otvorile utakmicu i prvi set bez većih problema riješile u svoju korist. Drugi je bio dosta zanimljiviji, domaće su poravnale na 20:20, ali više od toga nisu mogle. Nakon rezultata 12:12 u trećem setu Makarke su prebacile u brzinu više i bez većih uzbuđenja utakmicu riješile u svoju korist.

Marina Kaštela II – Makarska     0 : 3   (16:25, 21:25, 21:25)

Marina Kaštela II: Tomičić, Nekić, Barić, Šarić, Šerić, Roso, Omašić, Baričević, Parčina, Bilušić

Makarska: Lukić, Čatlak, Srzić, Šuta, Boras, Puharić, Vujčić, Jović, Mustapić, Šabić

Rezultati: Dubrovnik – Sinj 3 : 0, Split VT – Trogir 1 : 3, Solin – Split 0 : 3, Marina Kaštela II – Makarska 0 : 3, Šibenik – Donat 3 : 2

Poredak: Split 32, Dubrovnik 29, Trogir 25, Sinj 24, Makarska 17, Marina Kaštela II 16, Brda II 12, Split VT 11, Donat 9, Solin 3, Šibenik 2

Iduće kolo: Makarska – Dubrovnik

Županijska liga kadetkinja: Bodovi otišli u Kaštel Lukšić

Kadetkinje Makarske, koje se natječu u županijskoj ligi, u dvorani osnovne škole ugostile su svoje vršnjakinje iz Kaštel Lukšića. Bila je to utakmica 10. kola koju su gošće bez većih problema riješile u svoju korist (14:25, 15:25, 21:25). Tako su mlade odbojkašice Makarske ostale na dvije pobjede i sedam poraza, a trenutno zauzimaju sedmo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Makarska: Staničić, Bašković, Čović, Batinić, Bušelić, Čobrnić, Gojak, Buvinić, Vučko, Jović, Protrka.