Vi ste ovdje:Početna » Sport » Vaterpolo: Galeb MR potopio KPK

Vaterpolo: Galeb MR potopio KPK

Vaterpolisti Galeba na domaćem su bazenu u utakmici 6. kola s uvjerljivih 14 : 9 savladali momčad KPK s Korčule. Domaći su bolje otvorili utakmicu, i prvu četvrtinu susreta riješili u svoju korist. U drugoj su igrali još bolje, odlazak na odmor dočekali su s prednošću od 10:4. Već tada je bilo izvjesno da neizvjesnost u ovoj utakmici neće ni biti. U nastavku je trener Milovan Čović dao priliku igrati onima s manjom minutažom, to su iskoristili gosti i drugo poluvrijeme riješili u svoju korist. Treća dionica igre završila je neriješenim rezultatom, a četvrtu su Korčulani riješili u svoju korist. Domaći su zasluženo došli do novih bodova, dok su gosti i pored poraza izlet u Makarsku doživjeli kao proslavu osvojenog kadetskog prvenstva Hrvatske. Kod domaćih su najprecizniji bili Šarić i Kaleb s po četiri postignuta gola, dok ih je kod gostiju isto toliko postigao Frčić.

1. B liga, 6. kolo

Galeb MR – KPK       14 : 9   (5:3, 5:1, 2:2, 2:3)

Bazen na GSC-u u Makarskoj. Gledatelja: 70

Suci: Copić i Rogić (oba iz Splita)

Galeb MR: Vlaić, Gojak, Kuzmanić, Jakić, Popović 3, Ivandić 3, Sumić, Kapović, Miličević, Šarić 4, Glibo, Kaleb 4, Rašić, Glavičić

KPK: Botica, A. Radovanović 1, Čulina, Šegedin, Lozica 1, Frčić 4, Fabris, Filippi, Denoble 2, Rakočević 1, V. Radovanović.

Rezultati: Siscia – Jadran K 15 : 9, Zagreb – Bellevue 5 : 9, Galeb MR – KPK 14:9

Poredak: Bellevue 15, Siscia 13, Galeb MR 12, Zagreb 9, Jadran K 6, Delfin 4, KPK 3, Osijek 0

Iduće kolo: Galeb MR – Siscia