Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » Na Kupu Dalmacije u judu: Biokovo s 23 medalja najuspješniji klub turnira

Na Kupu Dalmacije u judu: Biokovo s 23 medalja najuspješniji klub turnira

U Splitu je održan turnir Kup Dalmacije 2018. u judu. U dvorani u SC Poljudski bazeni sudjelovalo je 225 natjecatelja iz 11 klubova. Judo klub ‘Biokovo’ je nastupio s 33 člana koji su osvojili ukupno 23 medalje, od toga 10 zlatnih, 6 srebrnih i 7 brončanih.

Prva mjesta su osvojili Igor Andrijašević, Boris Bajlo, Mia Begović, Mia Beus, Iva Borić, Matija Granić, Ivano Mudnić Pulje, Paola Petričević, Iva Sokol i Gita Vodanović. Drugi su bili Jure Nizić, Dea Radomiljac, Paula Rozić, Matea Šimić, Enzo Sisarić i Branko Vela. Treće mjesto su osvojili Magdalena Čobrnić, Adrian Jakir, Tin Šalinović, Bariša Talijančić, Roza Topić, Marta Vodanović i Iva Perić. Osim njih još su nastupili Marčelina Erceg, Patrik Lulić, Julijan Talijančić, Lucija Vela, Karlo Češljar, Korina Perić, Marko Šehić, Antonio Vuinac, Ivan Kelava i Bruno Cvitanović. Ovim rezultatima JK ‘Biokovo’ je završio turnir kao najuspješniji klub po osvojenim zlatnim medaljama i po ukupnom broju osvojenih medalja.