Vi ste ovdje:Početna » Sport » Na domaćem terenu: Kingtradeu samo bod protiv fenjeraša

Na domaćem terenu: Kingtradeu samo bod protiv fenjeraša

Kingtrade   -   Dubrovnik II     31 : 31           (11 : 13)

Suci: Ivica Teskera (Šibenij) i Petar Žanko (Sinj)

Kingtrade: Volarević, Jurjević, Matijašević 3, Lukin, Šiljeg, Pivac 5, Stakić, Ivanić 2, Lozina 5, N. Urlić 7, M. Urlić 9

Trener: Stipe Urlić

Dubrovnik II: Matić, Kosović 1, Putica 5, Srna 7, Crnčević 5, Hrtica, Bašica 5, Morović, Bevanda 8

Trener: Ante Lugator

Sedmerci: Kingtrade 3/3, Dubrovnik II 3/3

Rukometaši Kingtradea nisu uspjeli na domaćem parketu savladati najslabiju momčad lige koja iz Makarske zasluženo nosi bod u Dubrovnik. Počelo je pogodak za pogotkom, a lagana prednost bila je na strani gostiju. Na odmor se otišlo vodstvom gostiju od + 2. I početkom nastavka gosti vode, tek u 45. minuti susreta domaći su poravnali na 21:21. Igrači Stipe Urlića imali su plus dva (30:28) u 57. minuti, Dubrovčani su potom postigli tri pogotka za redom i poveli sa 31:30. U stresnoj završnici domaći rukometaši su pogotkom Lozine u zadnjoj minuti iščupali bod. U sastavu Kingtradea bolji od ostalih bili su Niko i Marino Urlić, a kod Dubrovnika Zvonimir Srna te Luka Bevanda.