Vi ste ovdje:Početna » Sport » Zmajevi juniori: Utrpali deset komada osmorici Opuzenaca

Zmajevi juniori: Utrpali deset komada osmorici Opuzenaca

1. NL Središta Split

Proteklog su vikenda mladi nogometaši Zmaja odigrali četiri prvenstvene utakmice. Na domaćem su terenu bili domaćini Neretvancu dok su pioniri i kadeti gostovali kod GOŠK-a u Kaštel Gomilici. Mlađi pioniri sa svojim vršnjacima iz Opuzena odigrali su 1:1. Gosti su poveli, a bod domaćima donio je Kostanić. Pioniri su slavili na gostovanju u Kaštelama, i pogodak vrijedan tri boda uradak je Puharića koji je mrežu domaćih zatresao u 40. minuti. Kadeti su kod istog protivnika odigrali 0:0, a kad ne zabiješ ni jedan pogodak onda je i bod dobar. Juniori su protiv Neretvanca koji je nastupio sa samo osam igrača postigli dvoznamenkasti broj pogodaka. Frano Ivanda koji je u igri proveo manje od jednog poluvremena upisao je hat-trick. Po dva su se puta među strijelce upisali Medić i Pavlić, a po jednom Žigo i Gojak.