Vi ste ovdje:Početna » Sport » Pripremna utakmica: Kamenu prvo, Zmaju drugo poluvrijeme

Pripremna utakmica: Kamenu prvo, Zmaju drugo poluvrijeme

zmaj_040818_007Nogometaši Zmaja nastupom protiv trećeligaša Kamena iz Ivanbegovine otvorili su ovosezonsku nogometnu sezonu u gradu podno Biokova. Gostima je u potpunosti pripalo prvo poluvrijeme, rezultat takve igre je i njihovo visoko vodstvo od 0:3. Nakon pola sata igre Kamen je došao u vodstvo, Kilić je iz slobodnog udarca s tridesetak metara naciljao gredu domaćih od koje se lopta odbila u mrežu nemoćnog Brkulja. Do povećanja vodstva gosti su došli u 41. minuti, snalažljivi Krištić pospremio je loptu u mrežu Zmaja za 0:2. Pred odlazak na odmor solo akciju B. Kujundžić završio je preciznim udarcem sa 10-12 metara za visoko vodstvo momčadi iz Ivanbegovine. U nastavku su treneri Vidulin i Kujundžić dali priliku igrati svim raspoloživim igračima, a bolje su je iskoristili domaći nogometaši. Bokšić je u 69. minuti došao do odbijene lopte i smanji na 1:3. Konačnih 2:3 postavio je novak u redovima Zmaja Ćapin u 87. minuti.