Vi ste ovdje:Početna » Sport » Pripremna utakmica: Jadran LP nadigrao Zmaja

Pripremna utakmica: Jadran LP nadigrao Zmaja

Zmaj   -   Jadran LP     1   :   4       ( 1 : 2 ).

Makarska igralište na GSC- u Makarska

Gledatelja: 50

Sudac: Armando Gojak (Makarska)

Strijelci: 0:1 Marko Musulin (8.), 0:2 Kalpić (30.), 1:2 Danijel Rašić (37. -11 m), 1:3 Krstičević (51.), 1:4 Marko Musulin (82.).

Zmaj: Brkulj, Smilović, Damir Rašić, Selak, Radić, Bokšić, Danijel Rašić, I. Rašić, Šabić, Ćapin, Biuk (još su igrali: Mandušić, Lozina, Gojak, Matešan, Serdarević, Marić, Brigić, Milunović, S. Brnać, A. Brnić, Bekavac)

Trener: Ante Vidulin

Jadran LP: Batinović, Turudić, Raić, Oršulić, Kalfić, Primorac, Marko Musulin, Herceg, Martin Musulin, Maleta, Nikolac (još su igrali: Radić, Karamatić, Krstičević, Domić, Vlatković, Barbir, Šunjić, Mateljak, Šutalo, Burđelez)

Trener: Goran Proleta

Makarski četveroligaš Zmaj u pripremnoj utakmici ugostio je trećeligaša Jadran LP iz Ploča, a nakon bolje igre za vrijeme cijele utakmice gosti su na kraju zasluženo slavili rezultatom 1:4. Pločani su bolje otvorili utakmicu i već u 8. minuti stekli početnu prednost, snalažljivi Marko Musulin iskoristio je neopreznost domaće obrane i pospremio loptu u mrežu Brkulja. Nakon pola sata igre gosti su podebljali prednost, lošu intervenciju vratara Brkulja iskoristio je Kalpić i s tridesetak metara pogodio prazna vrata Zmaja. Domaći su smanjili vodstvo gostiju u 37. minuti, obrana gostiju prekršajem je u svom kaznenom prostoru zaustavila Danijela Rašića. Sudac Gojak dosudio je kazneni udarac, s 11 metara precizan je bio kapetan domaćih. Pred odlazak na odmor Biuk je bio u prilici poravnati rezultat, njegov udarac s 10-12 metara obranio je vratar Jadrana Batinović. U nastavku su treneri Vidulin i Proleta priliku igrati dali svim raspoloživim igračima, a bolje su je iskoristile pričuve gostiju. Poklon zadnjeg reda domaćih iskoristio je Krstičević i u 51. minuti povećao na 1:3. Konačnih 1:4 uradak je Marka Musulina koji je solo prodor završio preciznim udarcem za na kraju visoku pobjedu svoje momčadi.