Zmaj: Visoka pobjeda kadeta, pioniri remizirali

1.  NL Središta Split

Pioniri i kadeti Zmaja na domaćem su terenu odigrali prvenstvene utakmice protiv sastava Dalmatinca iz Crnog pokraj Zadra, a s osvojena četiri boda ne mogu biti potpuno zadovoljni. Pioniri su već na početku utakmice pogotkom Opačka poveli s 1:0, u nastavku su gosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Botica je postavio konačnih 2:2 u utakmici punoj preokreta. Kadeti su sa uvjerljivih 3:0 porazili goste iz Crnog, a već u prvom poluvremenu zgodicima Rudelja i K. Antunovića vodili su sa 2:0. I u drugom poluvremenu domaći su imali nadmoć na terenu, Ivanda je bio strijelac za uvjerljivih 3:0.