Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » Prva liga NS ŽSD, 3. kolo: Hat trick Ćapina za visoku pobjedu

Prva liga NS ŽSD, 3. kolo: Hat trick Ćapina za visoku pobjedu

Na gostovanju kod novaka u ligi Poljičanina iz Srinjina koji domaće utakmice igra u Vranjicu momčad Zmaja očekivano je ubilježila visoku pobjedu. Najbolji pojedinac dvoboja Ćapin u 10. minuti doveo je goste u početno vodstvo. Mladi Stipe Brnić podebljao je prednost momčadi Ante Vidulina u 16. minuti, i već od tada bilo je izvjesno da će bodovi otputovati u grad podno Biokova. Početkom nastavka Danijel Rašić povećao je rezultat na 0:3. Malo neizvjesnosti donijela je 84. minuta kada su „ domaći“ iz kaznenog udarca smanjili na 1:3. Minutu nakon toga Ćapin je zatresao mrežu Marića pa je nada Poljičanina ako je  uopće i bilo potpuno nestala. Konačnih 1:5 postavio je Ćapin u 87. minuti i tako upisao prvi hat trick u dresu Zmaja.

Jakov Kovačević

Poljičanin   -   Zmaj         1   :   5         (0 : 2)

Vranjic, igralište u Kavi.

Gledatelja: 50

Sudac: Marko Bešlić (Solin)

Strijelci: 0:1 Ćapin (10.), 0:2 S. Brnić (16.), 0:3 Danijel Rašić (55.), 1:3 Žure (84. -11 m), 1:4 Ćapin (85.), 1:5 Ćapin (87.).

Poljičanin: Marić, Velić, Lisica, Žure, Muše (od 79. Bojić), Giljanović (od 46. Prkačin), Ančić (od 58. Ezgeta), L. Jurčić, Grabar, Š. Jurčić, Petričević.

Trener: nema.

Zmaj: Brkulj, Bilić, Mić (od 56. Lozina), A. Brnić, S. Brnić (od 46. I. Rašić), Brigić, Damir Rašić, Šabić, Biuk (od 46. Vučemil), Ćapin, Danijel Rašić.

Trener: Ante Vidulin.

Najbolji igrač: Ante Ćapin (Zmaj)

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje. Izrada stranica Željko Kovačić - Makarska