Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » Zmaj: Kadetima Kup NS ŽSD

Zmaj: Kadetima Kup NS ŽSD

Finale: Zmaj   -   Split     3 : 1     ( 2 : 0 ).

Makarska, igralište na GSC-u. Gledatelja: 200.

Sudac: Teo Pavić (Split).

Strijelci: 1:0 Ivanda (2.), 2:0 Ivanda (35.), 3:0 Lulić (53.), 3:1 Marasović (77.).

Zmaj: Marinović, Bojelić, Mravičić, Alilović, Lelas, Rakić (od 66. Đinkić), Gilić (od 75. Filipović), Antunović (od 51. Lasić), Ivanda (od 60. Puharić), Rudelj, Mihaljević (od 41. Lulić).

Trener: Petar Talajić.

Split: Alduk, Martinić, Bratim, Čović, Protega, Romac (od 65. Ravlić), Penava (od 41. Ljubičić), Damić (od 41. Šolić), Velić (od 58. Marasović), Biuk, Žužul.

Trener: Vedran Milović.

Pobjedom u finalnoj utakmici Kupa NS ŽSD nad Splitom kadeti Zmaja ostvarili su veliki uspjeh te tako izborili daljnje natjecanje. Domaći su bolje otvorili utakmicu, već u 2. minuti Frano Ivanda zatresao je mrežu Alduka za početno vodstvo Makarana. Ivanda je bio strijelac i u 35. minuti za podebljanje prednosti igrača Petra Talajića. Džoker s klupe Zmaja Lulić u 53. je minuti povećao na 3:0 i tim pogotkom najavio da će pehar ostati u gradu podno Biokova. Marasović je pred kraj utakmice upisao među strijelce za konačnih 3:1. Nakon što je sudac Pavić označio kraj utakmice igrači Zmaja zajedno sa trenerom Talajićem, voditeljem Škole nogometa Vlatkovićem, članovima uprave i navijačima su proslavili ovaj sjajan uspjeh.

Dino Knezović u ime predsjednika saveza Marka Ercega uručio je pobjednički pokal kapetanu domaćih Antoniju Rudelju.