Vi ste ovdje:Početna » Sport » Kingtrade: Do pobjede iz trećeg pokušaja

Kingtrade: Do pobjede iz trećeg pokušaja

Kingtrade   -   Jelsa Malizia           34 : 32   (16 : 15)

Suci: Petar Bulum i Nikola Carević (oba Metković)

Kingtrade: Maslač, Šimić 1, Matijašević 1, Lukin, Ivanić 4, Jurjević, Raffanelli, Pivac 3, Mustapić 2, N. Urlić 7, Stakić 3, M. Urlić 13

Trener: Stipe Urlić

Jelsa Malizia: Fistonić, I. Radonić 5, Grgičević, Gamulin 9, Ostojić 4, Visković 4, Lazaneo 2, Bunčuga, J. Radonić 8

Trener: Matej Mileta

Sedmerci: Kingtrade 6/6, Jelsa Malizia 5/3

Rukometaši Kingtradea povratnici u 2. HRL tek su u trećem pokušaju osvojili prve ovosezonske bodove. U početnim minutama utakmice ni jedna momčad nije stekla značajniju prednost, a tek su domaći u 19. minuti imali vodstvo od 10:7. Do odlaska na odmor gosti su smanjili zaostatak na samo jedan (16:15) pogodak. I u nastavku je susret bio neizvjestan, i jedni i drugi više su pažnje posvetili napadu nego obrani. Utakmica je prelomljena na stranu igrača Stipe Urlića, tek u zadnjoj minuti.

Nikola i Marino Urlić u nadmetanju po broju postignutih zgoditaka bili su uspješniji od Marinka Gamulina i Jakova Radonića.