Vi ste ovdje:Početna » Sport » Nade Zmaja: Na domaćem terenu dvije pobjede, remi i poraz

Nade Zmaja: Na domaćem terenu dvije pobjede, remi i poraz

Proteklog vikenda sve četiri uzrasne kategorije Zmajevih nada prvenstvene utakmice 1. NL Središta Split odigrali su na domaćem terenu, a pri tom su ubilježili po dvije pobjede, remi i poraz.

Najuvjerljiviji su bili pioniri koji su svoje vršnjake iz Vranjica porazili sa visokih 5:1. Botica je bio dvostruki strijelac u prvih petnaestak minuta utakmice, a u 22. minuti Žamić je povećao na 3:0. I nastavku su igrači Ivana Carevića bili bolji, Čović se dvaput upisao u strijelce za konačnih 5:1. Kadeti su također slavili protiv Omladinca, pogodak vrijedan tri boda postigao je Karlo Antunović u 71. minuti .

Mlađi pioniri i juniori protiv Junaka iz Sinja nisu bili tako uspješni. Sve zanimljivo u utakmici mlađih pionira dogodilo se u prvom poluvremenu kad su i postignuta oba zgoditka. Kod juniora gosti su do tri boda došli pogotkom Radoša u 35. minuti. Iako su i jedni i drugi imali više izglednih prigoda rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao.