Vi ste ovdje:Početna » Sport » ZMAJ Juniori slavili, mlađi pioniri izgubili

ZMAJ Juniori slavili, mlađi pioniri izgubili

Završen je prvi dio nogometnog prvenstva mlađih uzrasta NS Split. Na domaćem terenu nastupili su mlađi pioniri i juniori Zmaja. Mlađi pioniri pretrpjeli su minimalan poraz od svojih vršnjaka iz Dubrovnika, dok su juniori ostvarili visoku pobjedu od 4:1. Niko Roso doveo je domaće u vodstvo u prvom poluvremenu utakmice, u nastavku su mrežu gostiju još tresli Duje Radić, Marijan Klinac i Luka Jakir.

Mlađi pioniri : Zmaj – GOŠK Dubrovnik 1919         0 : 1     (0 : 0)

Zmaj: Buljubašić, Župan, Raos, Urlić, Barišić, Prgomet, Ledić, Vukojević, G. Vujčić, Lekaj, Topić (još su igrali: Kondža, M. Vujčić, Pavlinović, Jurlina, Petrović, Dugonjić).

Juniori: Zmaj -   GOŠK Dubrovnik 1919         4   :   1     (1 : 0)

Zmaj: Šapit, Jakir, Šalinović, Roso, Brigić, Serdarević, Klinac, Pavlić, Radić, Raffanelli, Marić (još su igrali: Aničić, Fistonić, Gašpar, Ivanda, Rudelj).