Vi ste ovdje:Početna » Sport » MALI NOGOMET Novom vremenu Apfel i Vrgorcu po tri boda

MALI NOGOMET Novom vremenu Apfel i Vrgorcu po tri boda

Prvenstveni dvoboji malonogometaša domaćeg kluba Novo vrijeme Apfela i Vrgorca završili podjelom bodova. Kadeti domaćih slavili su s 3 : 0 protiv svojih vršnjaka iz Tinova grada. Botica je u 7. minuti doveo Novo vrijeme Apfel u početno vodstvo, a samo minutu poslije Martinac je ubacio loptu u svoju mrežu za podebljanje vodstva domaćih. Sve do pred kraj utakmice rezultat se nije mijenjao, pokušaj Vrgorca da s letećim vratarom preokrene rezultat kaznio je Ivanda i tako postavio konačnih 3 : 0.

Susret juniorskih sastava protekao je u dominaciji gostiju. Iako je Novo vrijeme Apfel povelo u 2. minuti preko Klinca, Vrgorac je preokrenuo rezultat pogodcima Vukojevića u 7. i Tolića u 8. minuti. U nastavku su nebesko plavi u dvije minuti postigli tri pogotka (Jelavić-2, Mušan-1) pa nedoumice kome će pripasti bodovi nije bilo. Do kraja utakmice raspoloženi Tolić još je tri puta tresao mrežu Aničića, za domaće je zabio Fistonić za krajnjih 2 : 9.

Kadeti: Novo vrijeme Apfel – Vrgorac     3   :   0       ( 2 : 0 )

Novo vrijeme Apfel: Marinović, Lelas, Rašić, Ivanda, Rudelj, Bijelić, Botica, Lasić, Ivanac.

Juniori: Novo vrijeme Apfel – Vrgorac     2   :   9     (1 : 2)

Novo vrijeme Apfel: Ančić, Serdarević, Raffanelli, Marić, Klinac, Šalinović, Dropuljić, Fistonić.