Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » JUDAŠI BIOKOVA Iz Dubrovnika se vratili sa 13 medalja, Bariša, Korina i Iva zlatni

Judo klub Biokovo sa 14 judaša nastupio je u Dubrovniku na međunarodnom judo turniru Kup Sv. Vlaho 2019. U konkurenciji od 280 natjecatelja, iz 23 kluba te 3 države, borci JK Biokovo su osvojili 13 medalja, od toga 3 zlatne, 6 srebrnih i 4 brončane.

Prva mjesta su osvojili Bariša Talijančić, Korina Perić i Iva Borić. Drugi su bili Roko Puharic, Mara Ševelj, Iva Sokol, Luka Ćorluka, Roza Topić i Iva Perić. Treća mjesta su osvojili Iva Ćorluka, Matea Šimić, Tin Salinović i Antonio Vuinac. Osim njih na turniru je nastupio Enzo Sisarić.