Mračaj – Zmaj     1   :   1   (0 : 1)       S 11 m   6 : 4

Strijelci: 0:1 Ćapin (32.), 1:1 Biočić (62.)

Sa 11-m: Perković-Šantar, A. Puljiz, D. Puljiz, Soldo, M. Puljiz (Mračaj) / D. Rašić, I. Brnić, Marić (Zmaj).

Mračaj: Bašić, Gudelj, Milas, Soldo, A. Puljiz, Bitanga (od 73. Tonković), Lubina, Biočić, M. Puljiz, D. Puljiz, A-B. Puljiz (od 54. Perković-Šantar).

Zmaj: Mandušić, Dedić, Lozina, Jezidžić, A. Brnić, I. Rašić, Selak (od 75. Bekavac), S. Brnić (od 82. Marić), Kljenak, Ćapin, D. Rašić.

Prva ovogodišnja službena utakmice nogometaša Zmaja završila je neuspjehom. U 1. kolu kupa NSŽSD na gostovanju u Runoviću, nakon ruleta jedanaesteraca, poraženi su od domaćeg Mračaja. Makaranima je pripalo prvo poluvrijeme ovog uzbudljivog dvoboja, a pogotkom Ćapina u 32. minuti na odmor su otišli vodstvom od 1:0. I kada se u nastavku očekivalo još bolje izdanje igrača Ante Vidulina to se nije dogodilo. Borbeni domaćini nakon sata igre poravnali su na 1:1. Kako je i nakon isteka 90. minuta igre rezultat ostao isti o tome koja će momčad izboriti plasman u drugo kolo kupa odlučivali su jedanaesterci. Igrači Mračaja bili su precizniji izvođači udaraca, i pomalo iznenađujuće slavili.