Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » KINGTRADEU GOSTI BILI PREJAKI Balić & Metličić slavili u Makarskoj

KINGTRADEU GOSTI BILI PREJAKI Balić & Metličić slavili u Makarskoj

2. HRL jug, 13. kolo

Kingtrade   -   Balić & Metličić       17   :   28       (6 : 14)

Makarska. Dvorana na GSC. Gledatelja. 70.

Suci: Zoran Kaleb i Ante Repeša (oba Metković)

Kingtrade: Maslač, Šimić, Matijašević, Lukin, Jurjević, Raffanelli 2, Pivac 2, Glavičić, Lozina, N. Urlić 4, Begović, Brozović 7, Stakić 1, M. Urlić 1.

Trener: Stipe Urlić.

Balić & Metličić: Vladić, Maraš 7, Vegan 2, Roki 1, Barić 2, Bajić 1, Luketin 4, Badžim, Mandić 1, Sučić 4, Milinović, Vulić, Vladović 4, Porča 2.

Trener: Petar Metličić.

Sedmerci: Kingtrade 9 /7, Balić & Metličić 4/2

Splićani su sa jedanaest pogodaka razlike dobili Kingtrade u Makarskoj. Domaći su protiv vodećeg sastava lige dali sve od sebe kako bi pružili što bolji otpor. Gosti su na početku utakmice preko Vladovića i Maraša poveli s 2:0, dok je Stakić tek u 8. minuti postigao prvi pogodak za Kingtrade. Ubrzo je počela rasti prednost rukometaša Petra Metličića koji su na odmor otišli s plus osam (6:14). U nastavku su domaći pružili solidan otpor momčadi koja u dosadašnjih 13 kola nije izgubila niti jedan bod, no protiv objektivno kvalitetnijeg sastava nije se moglo više. Nikola Brozović bio je najzapaženiji igrač domaćih, kada izostane golgeterski učinak Nikole i Marina Urlića mreža gostujućih vratara često se ne tresu. Mateo Maraš bio je prvo ime gostiju, a u Luketinu, Sučiću, Vladoviću te Vladiću imao je dobru potporu. Momčad Stipe Urlića u idućim susretima kada su im na rasporedu lakši protivnici morat će tražiti prekid negativnog niza.