Vi ste ovdje:Početna » Sport » 1. MNL MAKARSKE, 15. KOLO Neizvjesno na vrhu tablice

1. MNL MAKARSKE, 15. KOLO Neizvjesno na vrhu tablice

Vodeći sastav lige All in doživio je i drugi ovosezonski poraz, Iko i dalje drži prvo mjesto, a momčad Brela približila mu se samo na bod zaostatka. DPH Torcida MR ima utakmicu manje, osvojili su nove bodove i oni bi se mogli uključiti u borbu za naslov.

J.K.

Agohortus – Amicis   2 : 3   (1 : 2)

Mladinov (1), Nižetić (1) / Zelić (2), Pejković (1)

Derbi začelja protekao je u borbenoj i neizvjesnoj igri. Amicis je vodio u dva navrata, a Agrohortus stizao njihovu prednost. Pogotkom Zelića u 40. minuti bodovi su pripali Amicisu koji je sa njima pobjegao iz zone ispadanja.

Mali Plamen – DPH Tučepi     2 : 1   (2 : 0)

Šarić (1), Gareljić (1) / Lalić (1)

Mali Plamen je prvo poluvrijeme protiv sastava iz Tučepi dobio rezultatom 2:0. U nastavku je njihovu nešto opušteniju igru mogao iskoristiti fenjeraš i osvojiti bod.

CB Monaco   -   Catenaccio     3 : 3     (1 : 1)

A Brnić (3) / Vidić (1), Šalinović (1), Pašalić (1)

Ante Brnić sa tri postignuta pogotka opravdano nosi titulu najboljeg igrača utakmice.

All in Makarska – DPH Torcida MR       4   :   5     (0 : 2)

Petrović (2), Lozina (1), Zor (1) / Pašalić (2), Zvizdić (2), Lendić (1)

Derbi susret koja donio je novi poraz vodećem sastavu lige. Rezultatska prednost stalno je bila na strani DPH Torcida MR, a u 27. minuti je na semaforu svijetlilo 0 : 4. Nakon pola sata igre bilo je 1:5, igrači All ina preko Petrovića i Zora tek su ublažili poraz.

Brela – Gornja Vala       2   :   1   (0 : 0)

Breljani nastavljaju sa dobrim igrama i pobjedama, u važnom dvoboju ponajviše zahvaljujući Luki Bekavcu osvojili su sva tri boda. Sada su samo bod zaostatka za vodećim All inom, do kraja prvenstva borba za naslov bit će itekako zanimljiva.

Poredak: All in Makarska 32, Brela 31, Catenaccio 26, DPH Torcida MR 25, Mali Plamen 23, Gornja Vala 22, CB Monaco 18, Amicis 17, D Brela 12, Agrohortus 6, DPH Tučepi 2