Vi ste ovdje:Početna » Naglaseno » NIŠTA OD FINALA Alumnus senzacionalno izbacio Novo Vrijeme

NIŠTA OD FINALA Alumnus senzacionalno izbacio Novo Vrijeme

NIŠTA OD FINALA  Alumnus senzacionalno izbacio Novo Vrijeme
Momčad Alumnusa senzacionalno je savladala Novo vrijeme Apfel i izborila plasman u finale futsal kupa Hrvatske. U drugom polufinalnom susretu kupa Hrvatske zagrebački sastav je priredio veliko iznenađenje pobjedivši velikog favorita Novo vrijeme Apfel. Momčad trenera Jakova Ungarova je u izuzetno uzbudljivom susretu slavila protiv favoriziranih Makarana rezultatom 3:2. Iako su mnogi očekivali dalmatinsko finale, u finalu ćemo međutim gledati zagrebačke klubove (Uspinjača Gimka – Alumnus). Sama utakmica počela je u otvorenoj igri sa obje strane, a u uvodnim minutama igrači Tea Strunje propustili su nekoliko dobrih prigoda, no nekoliko ih je imao i Alumnus. Novo vrijeme je u vodstvo došlo u 15. minuti, udarac Kazazića sa 14-15 metara zahvaća Matana i vara vratara Modrušana za 0:1. Rezultat se do odlaska na odmor nije mjenjao unatoč prilikama obiju momčadi. U ranoj fazi nastavka Alumnus dolazi do poravnanja rezultata kada je Perković prošao Osredkara i kroz noge Hercega pogađa za 1:1. Nedugo zatim udarac Kazazića zaustavio se na vratnici Modrušana. Alumnus preokreće rezultat u 27. minuti kada je Markić sa vrha kaznenog prostora snažnim udarcem naciljao mrežu Hercega za 2:1. Nakon pola sata igre Vuković je propustio veliku prigodu za poravnanje kada je sa 3-4 metra pucao pored vrata Alumnusa. U 32. minuti sreća se osmjehnula „studentima“ kada je Lucas sa desetak metara pogodio njihovu gredu. Iz minute u minuto Makarani opsjedaju vrata Alumnusa, oni se međutim sjajno brane. Dvije minute prije kraja Novo vrijeme prelazi na igru sa Musinovim u ulozi vratara-igrača, no zatresla se njihova mreža. Izgubljenu loptu prihvatio je Pezelj i sa svog dijela terena pospremio u prazna vrata i tako doveo Alumnus na 3:1 i prag finala. Bajrušović je u 39. minuti sjajnim udarcem s 10 metara zabio za 3:2 i vratio nadu Novom vremenu. U zadnjoj minuti gledali smo opsadu vrata Alumnusa koji se je uspio obraniti i proslaviti veliku pobjedu i plasman u finale.Uspinjača Gimka je finalist malonogometnog kupa Hrvatske. Sastav Koraba Morine je u dramatičnom dvoboju pobjedio dubrovački Square te će u današnjem finalu igrati sa Alumnusom za pobjednički trofej. Dubrovčani su imali prednost od 3:1, no Uspinjača je igrajući sa letećim vratarem došla do izjednačenja. Na koncu je rulet penala otišao na stranu Uspinjače.

Jakov Kovačević

Alumnus  -  Novo vrijeme Apfel   3  :  2    (0 :1)

Slavonski Brod. Dvorana vijuš. Gledatelja: 200.

Suci: Josip Dujmić (Rijeka) i Sandi Soldatić 8Potpićan)

Strijelci: 0:1 Kazazić (15.), 1:1 Perković (22.), 2:1 Markić (27.), 3:1 Pezelj (39.), 3:2 bajrušović (39.).

Crveni karton: Vedran Kazazić (Novo vrijeme Apfel) u 40. minuti.

Najbolji igrač: Mario Modrušan (Alumnus)

Alumnus. Modrušan, Durlen, I. Matan, Ilić, Markić, Žuvela, Davidović, A. Matan, Perković, Pezelj, Šestić, Ledinščak.

Novo vrijeme Apfel: Herceg, Vuković, Lucas, Osredkar, Sokol, Bajrušović, Kazazić, Buljan, Musinov, Andrijašević, Nižetić, Eduardo, Babić, Bašković.