Vi ste ovdje:Početna » Sport » NADE ZMAJA Bolji na gostujućem nego na domaćem terenu

NADE ZMAJA Bolji na gostujućem nego na domaćem terenu

Dvije uzrasne kategorije mladih nogometaša Zmaja gostovale su u Kaštel Gomilici, a s domaćim GOŠKom podijelili su bodove. Pioniri su doživjeli uvjerljiv poraz od 4:1, počasni pogodak za goste postigaoi je Botica. Kadeti su slavili sa visokih 5 : 0, Ivanda je bio trostruki strijelac, a po jedan pogodak postigli su Lelas i Đinkić. Mlađi pioniri i juniori bili su domaćini svojim vršnjacima iz Solina, a osvojili su samo bod. Mlađi pioniri Solina poveli su već u trećoj minuti, Alilović je poravnao rezultat u 45. Gosti su pogodak vrijedan tri boda postigli u 51. mimuti. Juniori su sa vodećim sastavom lige odigrali remi. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, gosti sa Jadra došli su u vodstvo u 57. minuti. Pred kraj utakmice Brigić je zabio za konačnih 1 : 1.