Vi ste ovdje:Početna » Sport » MALI NOGOMET – VETERANI Odluka o prvaku u zadnjem kolu

MALI NOGOMET – VETERANI Odluka o prvaku u zadnjem kolu

MALI NOGOMET – VETERANI  Odluka o prvaku u zadnjem kolu
Ni nakon što je odigrano predzadnje kolo malonogometne lige veterana Makarske nije poznato koja momčad će osvojiti naslov. Dugoočekivani susret između GO Lučić i Zagore završio je bez pobjednika, pa je odluka o tome tko će od njih osvojiti naslov ostavljena za zadnje kolo.

J.Kovačević / foto ilustracija arhiva MP

Kingtrade II  -  Veselko  7  :  2,  (2 : 2)

Alen Govorko (3), Protrka (2), Lekaj (1), Radić (1) / Blažević (1), Erceg (1).

Igrači i navijači Veselka mogu biti zadovoljni igrom samo u prvom poluvremenu u susretu protiv Kingtradea II. U tom periodu igre dva su puta vodili (0:1, 1:2) a Kingtrade je stizao zaostatak. U nastavku je do izražaja došla šira klupa te razlika u godinama koja je na kraju donjela visoku pobjedu trećeplasiranog sastava lige.

GO Lučić  -  Zagora    3  :  3     (0 : 1)

Zvizdić (2), M. Selak (1) / Ademi (1), Gašpar (1), Stanković (1)

Derbi susret 14. kola između momčadi GO Lučić i Zagore završio je bez pobjednika, a odluka o tome kome će pripasti titula ostavljena je za zadnje prvenstveno kolo. Sama utakmica protekla je u kvalitetnoj i uzbudljivoj igri, Zagora je u dva navrata imala rezultatsku prednost, ali je nije uspjela zadržati do kraja. Ademi je doveo Zagoru u početno vodstvo u 17. minuti, a Gašpar je udvostručio njihovo vodstvo početkom nastavka. Lučići su poravnali na 2:2 pogodcima Selaka i Zvizdića u 26. i 31. minuti. Stanković je ponovo donio prednost Zagori u 32. a dvije minute iza toga Zvizdić je zabio za konačnih 3:3.

Tučepi United  -  Kingtrade      3  :  1      (2 : 0).

Dragan Šarić(1), Stipe Šarić (1), Pecolaj (1) / Ž. Selak (1).

Dvoboj predzadnjeg i zadnjeg sastava lige pripao je lampašu Tučepi Unitedu. Već u prvom poluvremenu Dragan i Stipe Šarić donijeli su prednost svojoj momčadi od 2:0, u nastavku su „trgovci“ bili ravnopravni te je krajnjih 3:1 preslika viđenog na parketu dvorane na GSC.

Poredak: GO Lučić  31, Zagora  31, Kingtrade II  27, Veselko  15, Kingtrade  10, Tučepi United  10.