Vi ste ovdje:Početna » Sport » MALI BALUN Otpala Brela nakon 19. kola, Kingtrade i GO Lučić u finalu Kupa veterana

Nakon odigranog 19. kola makarske malonogometne lige momčad Brela porazom od Cb Monaca po svemu sudeći nije više među ozbiljnim kandidatima za osvajanje titule. Vodeći All in ima utakmicu manje i tri boda više od drugoplasiranog Catenaccia i bilo bi prvorazredno iznenađenje da na kraju sezone ne osvoje prvo mjesto.

CB Monaco – Brela   5 : 4   (1 : 2)

Zelić (1), Raffanelli (1), Brnić (1), Buljan (1), Joško Lasić (1) / M. Topić (2), Medić (1), Bekavac (1).

Susret CB Monaca i Brela ponudio je kvalitetnu i uzbudljivu igru, a obilježilo ga je nekoliko preokreta. Početno vodstvo „kneževa“ Brela su preokrelula u svoju prednost od 1:3, novi preokret uslijedio je kada je Buljan doveo Monaco na 4:3. Bekavac je poravnao rezultat u 36. minuti, Joško Lasić zabio je sa zvukom sirene za 5:4.

Gornja Vala – Downtown Brela 3 : 2 (0 : 1)

Katić (1), Jan Lasić (1), s. Kostanić (1) / Jakir (1), Ribarović (1)

Sastav iz Drvenika pobjedom nad predzadnjim D. Brela prekinuo je crni niz poraza.

All in Makarska – Mali Plamen   4 : 0 (1:0)

Kolak (1), Martinović (1), Jelavić (1), Burić (1)

Vodeći sastav lige lako se obračunao s Malim Plamenom, sve pogotke postigli su različiti igrači.

Amicis – Catenaccio   4   :   5   (0 : 2)

Gojak (2), Vuković (1), Pejković (1) / S. Brnić (3), Selak (1), Džoja (1)

Nakon prvog poluvremena izgledalo je kako će Catenaccio bez većeg uzbuđenja doći do novih bodova. Međutim igrači Amicisa nisu mislili tako, Gojak je u 36. minuti smanjio na 4:5. Rezultat se do kraja nije mjenjao pa je Catenaccio ostao sam na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.

DPH Torcida MR – Agrohortus     8   :   0   (6 : 0)

Bokšić (2), Miletić (2), Lendić (2), Herceg (1), Pašalić (1)

Torcidaši igraju sve bolje i bolje, mrežu slabašnog Agrohortusa pogodili su osam puta.

Poredak: All in 39, Catenaccio 36, Brela 33, DPH Torcida MR 30, Mali Plamen 30, CB Monaco 25, Gornja Vala 25, Amicis 20, Downtown Brela 12, Agrohortus 12, DPH Tučepi 8

Lista strijelaca:

30 – Luka Bekavac (Brela)

27 – A. Brnić (CB Monaco)

21 – Saša Zvizdić (DPH Torcida mR)

19 – Mirko Selak (Catenaccio), Stipe Brnić (Catenaccio).

Iduće kolo odigrat će se u ponedjeljak 15. travnja, sastaju se:

All in Makarska – Agrohortus, DPH Torcida MR – Downtown Brela, Catenaccio – DPH Tučepi, Gornja Vala – Amicis, Brela – Mali Plamen.

Liga veterana

Momčadi Kingtradea II i GO Lučić igrat će u finalu malonogometnog kupa Lige veterana. Dvoboj dvaju Kingtradea pripao je onim mlađima, Go Lučić je visokom pobjedom nad nekompletnim Veselkom postao drugi finalist.

Rezultati: Kingtrade II – Kingtrade   7 : 1, GO Lučić – Veselko   9 : 1.

Finalni susret između GO Lučić i Kingtrade II odigrat će se 14. travnja u Gradskoj sportskoj dvorani u 18 sati.