NL ŽSD, 21. KOLO Postira i Zmaj podijelili bodove

Nogometaši Postira su u grčevitoj borbi za opstanak na domaćem terenu protiv makarskog Zmaja uspjeli osvojiti bod. A hoće li im on donijeti opstanak, vidjet će se u idućim kolima. U prvom poluvremenu po nekoliko prigoda imali su jedni i drugi, no izglednije su bile gostiju. Kljenak je u 20. minuti opasno prijetio, vratar Vrdoljak izašao je kao pobjednik ovog dvoboja. Potom se u prilici našao i Šarić nakon dodavanja Brnića, ali je i on bio neprecizan. Pred odlazak na odmo Eterovićev šut obranio je Brkulj. I u nastavku su igrači Ante Vidulina imali nadmoć na terenu, ali sve do 66. minute nije bilo uzbuđenja. Tada je Zmajev džoker s klupe Gojak asistirao Ćapinu koji preciznim udarcem trese mrežu domaćih za 0:1. Makarani su mogli u 75. minuti prelomiti utakmicu, Ćapin međutim nije bio precizan. Kad se očekivao kraj utakmice i pobjeda gostiju, Postire su došle do poravnanja. U sudačkoj nadoknadi jedan napadač domaćih pada nakon duela sa Jezidžićem, a sudac Buzov svira kazneni udarac. Precizan s 11 metara bio je Eterović koji vara Brkulja i svojoj momčadi donosi zlata vrijedan bod.