Zmaj   -   Val         2   :   1       (1 : 1)

Strijelci: 1:0 Kljenak (5), 1:1 Družijanić 14), 2:1 Kljenak (79).

Zmaj: Brkulj, Kulić, Dedić (od 67. Gojak), Lozina, Ćapin, Antunović, Klinac (od 60. Damir Rašić), Kljenak, Marić (od 46. Brnić), Šarić, Danijel Rašić.

Trener: Ante Vidulin.

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Pajčin, Biuk (od 53. Cvjetković), Banovac, Družianić, Polić (od 46. Šarić), Udovičić.

Trener: Ante Milić.

U zadnjoj utakmici 22. kola 1. ŽNL nogometaši Zmaja na domaćem su terenu potpuno zasluženo porazili momčad Vala iz Kaštel Starog i s nova tri boda zasjeli na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Od početka dvoboja igrači Ante Vidulina krenuli su napadačkom igrom, a rezultat je bio vodeći pogodak kojeg su postigli u 5. minuti. Nakon udarca iz kuta Antunović glavom pogađa gredu Vala, odbijena lopta dolazi do Kljenka koji je iz blizine posprema u mrežu Damjanovića. Potom se mladi Marić našao u idealnoj prigodi, no njegov udarac glavom sa 4-5 metara nije bio precizan. Kaštelani su pomalo neočekivano poravnali rezultat u 14. minuti kada je Družianić snažnim udarcem sa ruba kaznenog prostora zatresao mrežu Brkulja. U nastavku se igralo uglavnom na polovini terena gostiju ali bez izglednih prigoda. Početkom nastavka udarac Brnića sa 17-18 metara obranio je vratar gostiju.

Vratio se Damir Rašić

Nakon duge pauze radi ozljede na travnjak se u 60. minuti vratio Damir Rašić. I odmah je pokazao da će do kraja prvenstva biti veliko pojačanje „crvenima“. Kao i u prvom tako i u drugom poluvremenu Zmaj je imao nadmoć na terenu i posjed lopte, a do pogotka vrijednog tri boda došao je u 79. minuti. Na ubačaj Brnića Petar Kljenak zabio je glavom svoj drugi pogodak i doveo svoju momčad u novo vodstvo. Gosti su zaprijetili u 83. minuti kada je Brkulj obranio udarac Udovičića s dvadesetak metara. Rezultat se do kraja nije mijenjao, a po prikazanoj igri pobjeda domaćih mogla je biti i uvjerljivija. Momčad Vala koja se grčevito bori za opstanak u ligi bodove spasa morat će tražiti na utakmicama koje slijede, a zaista bi bila šteta da jedan klub s takvom tradicijom sklizne u peti nogometni rang.