Zmaj   -   Orkan       3   :   0   (1 : 0)

Strijelci. 1:0 Antunoivić (5.), 2:0 Danijel Rašić (55. – KU), 3:0 Ćapin (73.).

Zmaj: Brkulj, Kulić (od 36. Dedić), Brnić, I. Rašić, Šarić (od 46. Damir Rašić), Antunović, Klinac (od 65. Selak), Kljenak, Ćapin, Danijel Rašić, Jezidžić.

Trener: Ante Vidulin

Orkan: Car, Voloder, Grubiša, Dragošević, Mandurić, Tokić, Mudnić-Pulje (od 57. Kraljević), Bekavac, Baraban, Šarić, Novaković

Trener: Ervin Nazor

Najbolji igrač: Pjero Antunović (Zmaj).

Momčad Zmaja odlučno je ušla u utakmicu i već od prve minute prijetila vrataru gostiju Caru. Već nakon pet minuta igre „crveni“ su došli u početno vodstvo nakon što je Antunović zabio za 1:0. Potom su se gosti oporavili od početnog šoka i uspostavili ravnotežu na terenu. Nakon pola sata igre Brkulj je sjajnom obranom sačuvao mrežu nakon udarca napadača Orkana Šarića. Trener Ante Vidulin u 36. minuti je bio prisiljen napraviti izmjenu, nakon što se ozlijedio Kulić u igru je ušao Dedić. Pred odlazak na odmor Zmaj je mogao i podebljati vodstvo, no njegovi napadači nisu bili precizni. Već je gotovo postalo pravilo da se u nastavku utakmice u sastavu Zmaja nađe Damir Rašić koji je i ovoga puta pokazao kako je željan igre i kad bude potpuno fizički spreman bit će veliki dobitak svojoj, a veliki problem suparničkim momčadima. Radi igranja rukom gostujućeg igrača u kaznenom prostoru sudac Milinović opravdano je u 55. minuti pokazao na bijelu točku. Siguran sa 11 metara bio je Danijel Rašić i tako povećao vodstvo na 2:0. Nakon sata igre Antunović je uposlio Damira Rašića čiji je snažan udarac otišao uz samu lijevu vratnicu Cara. Do trećeg pogotka domaći su mogli doći u 69. minuti kada je Antunović iz izgledne prigode pucao iznad grede Orkana. I kapetan Ivan Rašić pokušavao je iz slobodnih udaraca savladati vatara Dugoraćana, to je međutim uspjelo Ćapinu u 73. minuti kada je na dodavanje Antunovića postavio konačnih 3:0. Pred kraj utakmice u potpunosti se raspala igra Dugoraćana koji su na klupi za pričuve imali samo jednog igrača. Kako se prvenstvo približava kraju Zmaj igra sve bolje i bolje, a pošto se na koncu ne može bolje od drugog mjesta priliku bi do kraja sezone trebali dobiti i mlađi igrači poput Brigić, Serdarević, Marić , Mandušića i Klinca koji su je već dobili.