NOGOMET- VETERANI Nova pobjeda Makarske rivijere

Makarska rivijera   -   Tomislav   2 : 1

Strijelci: Herceg (2) / Stanić (1)

Sudac: Jakov Kovačević

Veterani Makarske rivijere ugostili su momčad Tomislava iz Tomislavgrada u 14. kolu nogometne Regionalne lige veterana u kojoj nastupaju klubovi iz Dalmacije i Hercegovine. Sama utakmica protekla je u izjednačenoj igri, a brojne prigode jednih i drugih u prvom poluvremenu ostale su neiskorištene. Početkom nastavka domaći su iz kaznenog udarca došli u početno vodstvo. U šesnaestercu gostiju oboren je Herceg koji je i izveo udarac s 11 metara i snažnim udarcem pospremio loptu u mrežu Tomislava. Herceg je sjajnim lob udarcem podebljao prednost domaćih, Tomislav je preko nekadašnjeg igrača Hajduka Stanića postavio konačnih 2:1.

Nakon utakmice nije izostalo ni popularno treće poluvrijeme, a uz dobru hranu i piće dobrom raspoloženju pridonio je i proslavljeni hrvatski reprezentativac Alen Bokšić.

Makarska rivijera: Novak, Visković, Glavina, Vlatković, Jović, Mrčela, Kovačević, Dragičević, Zukić, Pašalić, Lekaj, Matešan, Dugandžić, Lega, Petrović.

Poredak: Posušje 35, Croatia 28, Tomislav 24, Makarska rivijera 18, Mračaj 17, Rakitno 17, Kamen 16, Mladost 10, Imotski 9, Grude 6.