1. NL ŽSD, 26. kolo

Zmaj   -   Jadran (Tučepi)     5   :   1         (3 : 0)

Makarska. Igralište na GSC-u. Gledatelja: 200.

Sudac: Ante Buzov (Solin).

Strijelci: 1:0 Brnić (8.), 2:0 Antunović (10.), 3:0 Antunović (17.), 4:0 Jezidžić (53.), 5:0 Selak (76.), 5:1 Koštić (89.).

Zmaj: Mandušić, Dedić (od 48. Damir Rašić), Lozina, Brnić, I. Rašić, Gojak, Šarić (od 61. Selak), Antunović, Kljenak, Ćapin (od 76. Bekavac), Jezidžić.

Trener: Ante Vidulin.

Jadran T : Milaković (od 46. Vuković), Markotić, Marjančević (od 46. Begović), Krivić, Kulović, Divić, Radić (od 60. Krnić), Bokšić, Pašalić, Koštić, Jović.

Trener: Jurica Karabatić.

Najbolji igrač: Pjero Antunović (Zmaj).

Makarani su u derbiju kola, a ujedno i zadnjem ovosezonskom nastupu pobjedili susjedni Jadran s visokih 5:1 i time im se revanširali za jesenski poraz u Tučepima. Na kraju sezone Zmaj je osvojio drugo mjesto, prvo je pripalo Slogi iz Mravinaca koja ima velike šanse za ulazak u Treću HNL-Jug. A po igrama i rezultatima u drugom dijelu proljetne polusezone igrači Ante Vidulina pokazali su da i oni imaju kvalitetu za igranje u trećem nogometnom rangu.

Od samog početka utakmice protiv Tučepljana domaći su imali nadmoć u igri i veći posjed lopte, rezultat takve igre bio je pogodak Ante Brnića koji je Zmaj doveo u početno vodstvo u 8. minuti. Samo dvije minute potom Antunović je podebljao vodstvo domaćih. A u 17. minuti već je bilo 3:0 kada je razigrani Antunović po drugi put savladao vratara Jadrana Milakovića. I u nastavku se nastavila dominacija igrača Zmaja, pogodak Jezidižića u 53. minuti utakmicu je odveo u jednom smjeru. Najzanimljiviji detalj zbio se u 76. minuti kada je veteran u redovima „crvenih“ Mirko Selak savladao jednog od najstarijih ako ne i najstarijeg igrača lige Duju Vukovića koji je na vratima Jadrana zamjenio Milakovića. Jesu li oni ovim nastupom došli do kraja aktivnog igranja ostaje za vidjeti. Pred kraj susreta Koštić je postigao počasni pogodak za konačnih 5 : 1.