MAKARSKO KULTURNO LJETO 2019. Program od 1. srpnja do 18. rujna

MAKARSKO KULTURNO LJETO 2019. Program od 1. srpnja do 18. rujna
1.7. / PONEDJELJAK
KONCERT / GRUPA OZON
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

2. 7. / UTORAK
OTVARANJE IZLOŽBE / VLADIMÍR JANEK (OLOMOUC, ČEŠKA REPUBLIKA)
20:30 SATI / GRADSKA GALERIJA ANTUNA GOJAKA

OTVARANJE MAKARSKOG KULTURNOG LJETA 2019.
OPERETA / VESELE UDOVICE
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

3.7. / SRIJEDA
PUČKA FEŠTA / RIBARSKA VEČER
21:00 SAT / KLUB ARBUN

4.7. / ČETVRTAK
FOLKLOR / FA „TEMPET“ I KUU „MOSOR“ (GATA)
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

5.7. / PETAK
KONCERT / KLAPA KAŠE
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

6.7. / SUBOTA
KONCERT / GLAZBENE NOĆI POD ZVIJEZDAMA: MUSICA MEDITERANA
21:00 SAT / PARK FRA JURE RADIĆA

7.7. / NEDJELJA
KONCERT / GLAZBENE NOĆI POD ZVIJEZDAMA: HOLLYWOOD FILM MUSIC
21:00 SAT / PARK FRA JURE RADIĆA

8.7. / PONEDJELJAK
KONCERT / GLAZBENE NOĆI POD ZVIJEZDAMA: MERITAS I JELENA RADAN
21:00 SAT / PARK FRA JURE RADIĆA

9.7. / UTORAK
KONCERT / GRADSKA GLAZBA MAKARSKA
21:30 SATI / KAČIĆEV TRG

10.7 / SRIJEDA
KONCERT NA KLAVIRU / MARIN LIMIĆ
21:00 SAT / STARA FRANJEVAČKA CRKVA

11.7. / ČETVRTAK
KONCERT / GRUPA AFTERFIRE
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

12. 7. / PETAK
KONCERT / KLAPA PUNTAMIKA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

13. 7. / SUBOTA
KONCERT / ZAGREBAČKI SOLISTI
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA

14. 7. / NEDJELJA
KONCERT / 4 TENORA
21:00 SAT / LJETNO KINO

15. 7. / PONEDJELJAK
FOLKOR / FA „TEMPET“ I KUD „PLETER“ (DUGOPOLJE)
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

16. 7. / UTORAK
KONCERT / ORKESTAR MLADIH GLAZBENIKA
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA

17. 7. / SRIJEDA
PREDSTAVA / „SIRENOM I VIKTORIJOM“ (TEATAR RUGANTINO)
21:00 SAT / LJETNO KINO
18. 7. / ČETVRTAK
KONCERT / KLAPA SRDELA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

19. 7. / PETAK
KONCERT / ORKESTAR HRM-a I KLAPA SV. JURAJ HRM-a
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

20. 7. / SUBOTA
KONCERT / THE SOUL RESEARCH (USA), THE INEVITABLES (USA), YOUTH SINGERS OF CALGARY (CANADA)
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

21. 7 / NEDJELJA
„TRIBUTE TO” FESTIVAL / TRIBUTE TO 70 & DISCO – INFERNO MAGIC
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

22. 7. / PONEDJELJAK
„TRIBUTE TO” FESTIVAL / TRIBUTE TO AC / DC – BALLBREAKERS
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

23. 7. / UTORAK
„TRIBUTE TO” FESTIVAL / TRIBUTE TO U2 – BOOMCHA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

24. 7. / SRIJEDA
„TRIBUTE TO” FESTIVAL / TRIBUTE TO GUNS N’ ROSES – JAILBREAK
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

25. 7. / ČETVRTAK
OTVARANJE IZLOŽBE / AKADEMSKA SLIKARICA MARTINA GULAN
20:30 SATI / GRADSKA GALERIJA „ ANTUN GOJAK“

„TRIBUTE TO” FESTIVAL / REAL TRIBUTE TO QUEEN
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG
26. 7. / PETAK
KONCERT / KLAPA KUMPANJI
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

27. 7. / SUBOTA
TRIBUTE TO DADO SLIVAR / 0+
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

28. 7. / NEDJELJA
KONCERT / SERGEJ ČETKOVIĆ
21:00 SAT / LJETNO KINO

29. 7. / PONEDJELJAK
KONCERT / ĐIGER BEND
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

30. 7. / UTORAK
KONCERT / NENO BELAN I BIG BEND MAKARSKA
21:00 SAT / LJETNO KINO

31. 7. / SRIJEDA
PREDSTAVA / NIŠTA LJUBAV, SAMO SEX (LUDA KUĆA) (16+)
21:00 SAT / LJETNO KINO

1. 8. / ČETVRTAK
KONCERT / RADOJKA ŠVERKO
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA

2. 8. / PETAK
KONCERT / KLAPA NIKO
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

3. 8. / SUBOTA
KONCERT / TANJA ŠIMIĆ (MEZZOSOPRAN), NATAŠA ŠIBALIĆ (SOPRAN) I PEDRO RAMOS (KLAVIR)
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA
4. 8. / NEDJELJA
PUČKA FEŠTA / UOČI DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA
21:00 SAT / TRG KOBACA

KONCERT / „KLAPE U ARBUNU“: KLAPA ŠUFIT
21:00 SAT / KLUB ARBUN

5. 8. / PONEDJELJAK
OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DANA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

6. 8. / UTORAK / 21:00 SAT
KONCERT / GRADSKI ZBOR MAKARSKA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

7. 8. / SRIJEDA
OPERNI SPEKTAKL / „ERO S ONOGA SVIJETA“ (HNK SPLIT)
21:00 SAT / OSEJAVA

8. 8. / ČETVRTAK
FOLKLOR / FA „TEMPET“ I KUD „ŠUMARI“ (VINKOVCI)
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

9. 8. / PETAK
KONCERT / KLAPA SRDELA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

10. 8. / SUBOTA
PREDSTAVA / „IDEMO UŽIVO“ (LUDA KUĆA)
21:00 SAT / LJETNO KINO

11. 8. / NEDJELJA
KONCERT / ARIJE I SOLO PJEVANJE – NADA SUMIĆ (VOKAL) I ALEKSANDAR SRZIĆ (KLAVIJATURE)
21:00 SAT / STARA FRANJEVAČKA CRKVA
12. 8. / PONEDJELJAK
KONCERT / PETAR GRAŠO
21:00 SAT / LJETNO KINO

13. 8. / UTORAK
PUČKA FEŠTA / RIBARSKA VEČER
21:00 SAT / KLUB ARBUN

15. 8. / ČETVRTAK
KONCERT / SPLITSKI GITARISTIČKI KVARTET
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA

16. 8. / PETAK
KONCERT / KLAPA SUBRENUM
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

17. 8. / SUBOTA
KONCERT / KVARTET MARINETA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

18. 8. / NEDJELJA
KONCERT / KLAPA SRDELA
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

19. 8. / PONEDJELJAK
KONCERT / FLORES ACOUSTIC
21:00 SAT / KAČIĆEV TRG

20. 8. – 25. 8. MAKARSKA JAZZ FESTIVAL

22. 8. / ČETVRTAK
OTVARANJE IZLOŽBE / AKADEMSKI SLIKAR IVAN PERAK
20:30 SATI / GRADSKA GALERIJA ANTUNA GOJAKA

27. 8. / UTORAK
KONCERT / ISCHARIOTZCKY
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

28. 8. / SRIJEDA
PREDSTAVA / MUŠKARCI.HR (TEATAR TEATROMAN I SCENA VIDRA)
21:00 SAT / LJETNO KINO

29. 8. / ČETVRTAK
PUČKA FEŠTA / NOĆ KALALARGE
20:00 SAT / KALALARGA

30. 8. / PETAK
15. FESTIVAL KLAPA UZ MANDOLINE I GITARE – MAKARSKA 2019.
21:00 SAT / LJETNO KINO

31. 8. / SUBOTA
KONCERT / ANDREA JELAVIĆ (FLAUTA) I MATEA JUMBRIŠAK (HARMONIKA)
21:00 SAT / KATEDRALA SV. MARKA

1. 9. / NEDJELJA
KONCERT / ĐIGER BEND
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

2. 9. / PONEDJELJAK
PUČKA FEŠTA / RIBARSKA VEČER
20:00 SAT / KLUB ARBUN

5. 9. / ČETVRTAK
KONCERT / KLAPA BERULIA – BRELA
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

6. 9. / PETAK
KONCERT / ROMANA LALIĆ PEJKOVIĆ
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

8. 9. / NEDJELJA
KONCERT / VEČER DALMATINSKE ŠANSONE
20:00 SAT / KLUB ARBUN

10. 9. / UTORAK
OTVARANJE IZLOŽBE / AKADEMSKI SLIKAR – GRAFIČAR IGOR DRAGIČEVIĆ
21:00 SAT / GALERIJA ANTUNA GOJAKA

11. 9. / SRIJEDA
KONCERT / DRAGANA ČOVIĆ
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

14. 9. / SUBOTA
KONCERT / KVARTET MARINETA
20:00 SAT / KAČIĆEV TRG

18. 9. / SRIJEDA
OBILJEŽAVANJE DANA HRM-a – POMORSKA BITKA
20:00 SATI / GRADSKA RIVA

 

Print Friendly, PDF & Email

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje.

Na vrh