PIONIRI I KADETI ZMAJA U Stobreču osvojili četiri boda

NL Središta Split, 33. kolo

Pioniri i kadeti Zmaja na zadnjem ovosezonskom gostovanju ostali su neporaženi na gostovanju kod Primorca u Stobreču. Pioniri su osvojili bod dok su kadetima pripala sva tri. Pioniri Primorca pogotkom Šarića prvo poluvrijeme riješili su u svoju korist, u nastavku je Lovre Čović zabio za 1:1. Domaći su preko Budića po drugi put došli do vodstva, pred kraj utakmice Andrija Botica je postigao pogodak koji je Makaranima donio bod. Kadeti Primorca i Zmaja prvo su poluvrijeme odigrali bez pogodaka da bi u nastavku Frano Ivanda savladao domaćeg vratara za 0:1. I drugi pogodak gostiju uradak je Ivande, domaći su preko Biuka smanjili na 1:2. Dobra igra Zmaja u obrani onemogućila je domaće da naprave nešto više od toga.

Pioniri

Primorac S – Zmaj   2   :   2       (1 : 0)

Zmaj: Ivanac, Puljić (od 36. Lekaj), Dadić (od 59. Kostanić), Brečić, Biličić, Nikolić, S. Čović (od 56. Vukojević), Žamić, Opačak (od 59. Jelavić), L. Čović (1), Botica (1)

Kadeti

Primorac S – Zmaj     1   :   2     (0 : 0)

Zmaj: Marinović, Filipović (od 41. Lulić), Mravičić (od 68. Puharić), Alilović, Lelas, Rakić, Gilić (od 41. Bijelić), K. Antunović (od 68. I. Antunović), Ivanda (2) (od 77. Rašić), Rudelj (od 77. Šimović), Mihaljević (od 60. Lasić)

Prvenstvo NL Središta Split završava idućeg vikenda, a Zmaj će svoje zadnje ovosezonske utakmice odigrati u subotu 8. lipnja kada je domaćin Zadru.

Osim pionira i kadeta Zmaja njihovi pred natjecatelji (2009) odigrali su također u Stobreču borbenu i neizvjesnu utakmicu sa svojim vršnjacima iz Hajduka II, a nakon revije pogodaka slavili su dječaci Zmaja rezultatom 5 : 4.