JUDAŠI BIOKOVA U Žrnovnici srebreni

U Žrnovnici je održan međunarodni judo turnir Kup Sv. Ante 2019. Na turniru je sudjelovalo 350 natjecatelja iz 17 klubova iz Hrvatske, BiH te Ukrajine. Judo klub Biokovo je nastupio s 38 boraca, koji su osvojili 24 medalje, od toga 7 zlatnih, 8 srebrnih i 9 brončanih. Osim medalja, svojim dobrim nastupima borci JK Biokovo su osigurali klubu i pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku klubova.
Prva mjesta su osvojili Matteo Rio Araujo, Iva Sokol, Matea Šimić, Dea Radomiljac, Mia Beus, Roza Topić, Iva Borić.

Drugi su bili Roko Katavić, Jure Nizić, Barisa Talijančić, Tin Salinović, Marčelina Erceg, Magdalena Čobrnić, Patrik Lulić, Karlo Tolj.

Treća mjesta su osvojili Roko Puharić, Mara Ševelj, Enzo Sisarić, Laura Vekić, Korina Perić, Ellen Vuinac, Iva Perić, Branko Vela, Vanja Katavić.

Osim njih na turniru su nastupili Luka Milić, Adrian Jakir, Julijan Talijančić, Antonio Vuinac, Marta Vodanović, Lucija Vela, Magdalena Jurić, Marko Sehić, Tin Sumić, Igor Andrijašević, Josip Pejković, Paula Rozić, Gita Vodanović, Filip Pejković.