Urania   -   Zmaj       3   :   0   (1 : 0)

Strijelci: 1:0 Vidović (45.), 2:0 Pejković (74.), 3:0 Pejković (90.).

Urania: Šarić Hodžić, Vuletić, Božić, Jurendić, Tomas, Baturina, Vidović, Šiljić, Šerer, Tomaš, Pejković (još su igrali: Petričić, Tano, Čorić, Sikira, Brnić)

Trener: Ivica Znaor

Zmaj: Brkulj, I. Rašić, Lozina, Mravičić, Šalinović, Danijel Rašić, Kljenak, Šarić, Damir Rašić, Krištić, Rudelj (još su igrali: Jurić, Vuksan, Klinac, Antunović, Gojak, Marić, Serdarević).

Trener: Ante Vidulin

U petoj pripremnoj utakmici momčad Zmaja doživjela je prvi poraz. Na gostovanju u Baškoj Vodi bolja od njih bila je domaća Urania.

Prije početka susreta minutom tišine odana je počast nedavno preminulom Severinu Grimaniju koji je igrao za Uraniju i Zmaja.

Prvo poluvrijeme dvoboja proteklo je u ravnopravnoj igri, a u 36. minuti teže se ozlijedio igrač domaćih Šiljić. Na dodavanje Krištića Damir Rašić nije bio precizan u 38. minuti. Vidović je u 43. minuti zatresao vratnicu gostujućeg vratara Brkulja. Kad je izgledalo da će se na odmor otići bez pogodaka Baškovođani su zatresli mrežu Brkulja, ubačenu loptu Jurendića Vidović je s desetak metara pospremio u vrata Zmaja.

U nastavku su domaći igrali bolje, Vidović se po drugi put mogao upisati među strijelce u 53. minuti ali nije bio precizan. Nekoliko minuta nakon toga istakao se Šarić Hodžić kada je obranio udarac Damira Rašića. Pogrešno ispucavanje Jurića iskoristio je spretni Pejković koji lob udarcem podebljava prednost domaćih. Na samom koncu utakmice Brnić se probio po desnom boku i idealno poslužio Pejkovića koji preciznim udarcem postavlja konačnih 3 : 0. Trećeligaško prvenstvo počinje idućeg vikenda, a domaći su prikazanom igrom pokazali da su sasvim spremni za njegov početak, dok Zmaj ima još dosta vremena za popraviti neke nedostatke u igri.