KUP NS ŽSD 1/32 F Juniori Zmaja izborili 1/16 finala

Zmaj   -   Jadran T   5   :   0   (1 : 0)

Makarska. Igralište na GSC-u.

Sudac: Ivica Grepo (Runović).

Strijelci: 1:0 Klinac (17.), 2:0 Rudelj (48.), 3:0 Radić (50.), 4:0 Đinkić (80.), 5:0 Hajduk (5.)

Zmaj: Ančić, Rašić, Mravičić, Roso (od 46. Antunović), Lelas, Serdarević, Klinac (od 46. Đinkić), Radić (od 63. Hajduk), Raffanelli, Rudelj, Ivanda (od 56. Fistonić)

Trener: Goran Kesar

Jadran T: Kurtović, D. Čović, K. Čović, Krivić, Tomaš, Bokšić (od 46. Maras), Biloš (od 60. Bušelić), Trumbić, Marjančević, Begović (od 80. Pašalić), Ševelj

Trener: Marko Vidić

Nakon pionira i juniori Zmaja visokim rezultatom savladali su svoje vršnjake iz tučepskog Jadrana i tako izborili prolaz u iduće kolo kup natjecanja NS ŽSD. Prvo poluvrijeme dvoboja bilo je neizvjesnije od drugog, a domaći su pogotkom Klinca na odmor otišli sa minimalnom prednošću. U nastavku su bolje fizički pripremljeni igrači Zmaja imali veći posjed lopte i nadmoć na terenu, a u razmaku od dvije minute (48.,50.) preko Rudelja i Radića došli do nedostižnih 3:0. U finišu utakmici pričuvni igrači Gorana Kesara Đinkić i Hajduk tresli su mrežu Kurtovića za krajnjih 5 : 0.