KADETI ZMAJA U četvrtfinalu Kupa NS ŽSD

Zmaj : Kamen   6   :   2     (1 : 1)

Makarska. Igralište na GSC-u.

Sudac: Marin Šošić (Brela).

Strijelci: 1:0 Rašić (4.), 1:1 Lasić (14.), 2:1 I. Antunović (53.), 2:2 Gudelj (56.), 3:2 Botica (58.), 4:2 Botica (69.), 5:2 Botica (73.), 6:2 Botica (77.).

Zmaj: Ivanac, Nikolić (od 51. Vladić), Rašić, I. Antunović, Šimović (od 41. Lasić), K. Antunović, Matijašević, Botica, Lulić (od 71. S. Čović), Žamić (od 54. L. Čović), Puharić (od 41. Biličić).

Kadeti Zmaja na domaćem su terenu visokom pobjedom od 6:2 nad Kamenom iz Ivanbegovine izborili prolaz u četvrtzavršnicu kupa NS ŽSD. Domaći su poveli na otvaranju utakmice preko Marka Rašića, a na 1:1 poravnao je Robert Lasić u 14. minuti. Iako je bilo prigoda na obje strane do odlaska na odmor mreže se više nisu tresle. Po drugi put Zmaj je poveo preko Ivana Antunovića u 53. minuti, samo nekoliko minuta nakon toga Josip Gudelj je izjednačio rezultat. Uslijedio je period igre u kojem je raspoloženi Andrija Botica sa četiri zaredom postignuta pogotka ugasio nadu gostiju u povoljan ishod utakmice 1/8 finala kupa.

Makarani su tako nastavili niz dobrih igara u kup natjecanju u kojem su u prošloj sezoni postigli sjajne rezultate.