Strijelci: 0:1 Klinac (37.), 0:2 Ivanda (42.), 0:3 Ivanda (61.)

Crveni karton: Antonio Rudelj (Zmaj) u 58. radi druge opomene

Zmaj: Ančić, Mravičić, Marić (od 83. Hajduk), Antunović, Lelas, Serdarević, Rudelj, Radić (od 79. Vuletić), Ivanda (od 77. Gilić), Raffanelli (od 85. Puharić), Klinac (od 49. Đinkić)

Trener: Goran Kesar

U drugom kolu kupa NS ŽSD juniori Zmaja na gostovanju u Ivanbegovini nakon bolje igre za vrijeme cijele utakmice pobijedili su svoje vršnjake iz domaćeg Kamena i tako se plasirali u 3. kolo Županijskog kupa. Dobra igra gostiju donijela im je u prvom poluvremenu pogodcima Klinca i Ivande prednost od 0:2. U nastavku je radi druge opomene Zmaju isključen Antonio Rudelj, no i sa igračem manje raspoloženi Frano Ivanda zabio je u 61. minuti za konačnih 0:3.

Protivnik Zmaju u idućem kolu kupa bit će pobjednik susreta između OSK-a i Vinjana.