KADETI ZMAJA U finalu kupa NS ŽSD

Polufinale: GOŠK KG   -   Zmaj     4   :   5  11  m     1 : 1   (0 : 0)

U polufinalu nogometnog kupa NS ŽSD kadeti Zmaju gostovali su u Kaštel Gomilici i pobjedom nad domaćim GOŠK-om izborili finale ovog natjecanja. Prvo poluvrijeme susreta proteklo je bez pogodaka, a gosti nisu uspjeli realizirati kazneni udarac u 12. minuti. U nastavku su domaći poveli preko Maglice, pred kraj utakmice je Marko Rašić zabio za 1:1. Bio je to i krajnji rezultat pa su o tome tko će u finale odlučivali jedanaesterci. Rulet udaraca s bijele točke otišao je na stranu Zmaja, precizni s 11 metara bili su Gabrijel Lasić, Karlo Antunović, Andrija Botica i Toni Puharić. Kaštelani su realizirali samo tri jedanaesterca, a nakon zadnjeg sučevog zvižduka kadeti Zmaja burno su proslavili ulazak u finale. Junak iz Sinja drugi je finalist kupa, susret između Sinjana i Makarana odlučit će o tome kojoj momčadi će pripasti kup i nastavak natjecanja.

Sastav Zmaja

Zmaj: Ivanac, Nikolić, Rašić, I. Antunović, K. Antunović, Matijašević (od 68. Puharić), Botica, Lasić, Lulić (od 45. Biličić), Vuletić (od 44. Žamić), Čović.

Trener: Petar Talajić