Strijelci: 1:0 Rudelj (25.), 1:1 D. Piljiz (90.).
Zmaj: Brkulj, Rakić (od 69. Gojak), Lozina, Žižić, Serdarević (od 46. I. Rašić), Krištić, Rudelj (od 46. Vuksan), Šalinović, Antunović, Damir Rašić, Danijel Rašić.
Trener: Ante Vidulin.
Mračaj: Bašić, M. Puljiz (od 46. Milas), Ždero (od 46. Bitanga), Leko, Milunović, Šuto, Perković-Šantar, A. Puljiz, Šabić, D. Puljiz, Biočić (od 80. Gudelj).
Trener: Blaženko Tolić.
Najbolji igrač: Domagoj Puljiz (Mračaj).
Početak sezone Prve ŽNL nije bio uspješan za nogometaše Zmaja koji su na domaćem terenu osvojili samo bod protiv povratnika u ligu Mračaja iz Runovića. Makarani su važili za velikog favorita u ovom dvoboju, no neopreznost njegovih obrambenih igrača u samom finišu utakmice staja la ih je dva boda.
Početak susreta starih rivala protekao je u ispitivanju snaga, a prvi udarac u okvir vrata uputili su gosti kada je udarac Biočića u 12. minuti obranio Brkulj. Dvije minute potom zaprijetio je mladi Rudelj, ali je bio neprecizan. Zmaj je u 25. minuti došao u početno vodstvo, solo akciju sedamnaesto godišnji Antonio Rudelj završio je preciznim udarcem za 1:0. Nakon pola sata igre u idealnoj prigodi našao se Antunović koji je ubačenu loptu Damira Rašića glavom poslao iznad grede vratara Bašića. Pred odlazak na odmor neopreznost domaće obrane nije iskoristio Šuto koji se našao sam ispred Brkulja, ali nije bio precizan. U nastavku su treneri Vidulin i Tolić na travnjak poslali po dva nova igrača, a zašto je u svlačionici domaćih ostao najbolji u prvom poluvremenu Rudelj iznenadilo je navijače Zmaja. Od brojnih prigoda domaćih u drugom poluvremenu svakako treba spomenuti onu Krištića u 67. minuti kada je na dodavanje Damira Rašića sa 7-8 metara pucao glavom, a veteran Bašić sjajnom obranom izbio loptu u korner. Nakon toga prigode su još imali Antunović, Vuksan i Damir Rašić, ali je Bašić izlazio kao pobjednik iz ovih duela. I kad se očekivao kraj utakmice gosti su duboko u sudačkoj nadoknadi poravnali rezultat. Slobodan udarac za Mračaj izveo je Ante Puljiz posluživši nečuvanog Domagoja Puljiza koji s desetak metara zakucava loptu u mrežu nemoćnog Brkulja za konačnih 1:1. Nedugo nakon toga sudac Jurić koji nije imao svoj dan odsvirao je kraj utakmice, gosti su burno proslavili osvajanje jednog boda dok su domaći ostali razočarani jer su izgubili dva.