MLADI ZMAJA Poraz pionira, kadeti kao „vatreni“

Prva NL Središta Split, 1. kolo

Započela su natjecanja mlađih uzrasnih kategorija 1. NL Središta Split, a na domaćem terenu pioniri i kadeti Zmaja ugostili su svoje vršnjake iz splitskog Adriatica. Protiv jednog od najboljih pionirskih sastava Dalmacije domaći nisu imali velike izglede u povoljan rezultat, prvo poluvrijeme još je i bilo neizvjesno. U nastavku su gosti zaigrali još bolje i na koncu slavili sa visokih 0 : 4. Kadeti Zmaja nastavili su niz dobrih igara, bili su nadmoćni od početka do kraja utakmice što im je donjelo visoku pobjedu. Botica i K. Antunović u prvom, a Matijašević i Lasić u drugom poluvremenu bili su strijelci za momčad Petra Talajića.

Pioniri: Zmaj – Adriatic     0   :   4   (0 : 1)

Zmaj: Husičić, Puljić, Jelavić, Barišić, Čović, Lelas, Vukojević, Čagalj, Prgomet, Brečić, Kostanić (još su igrali: Buljubašić, Urlić, Topić, Pavlinović, Vujčić, Kondža).

Trener: Ivan Carević.

Kadeti: Zmaj   -   Adriatic     4   :   0     (2 : 0).

Zmaj: Ivanac, Rašić, I. Antunović, Biličić, K. Antunović, Botica, Lasić, Lulić, L. Čović, Puharić, Matijašević (još su igrali: Opačak, S. Čović, Dadić, Žamić).

Trener: Petar Talajić.