POLUFINALE KUPA NS ŽSD – JUNIORI Zmaj u finalu

Zmaj   -   Omiš     4   :   1   (3 : 0)

Makarska. Igralište na GSC -u.

Gledatelja: 50

Sudac: Tomislav Kujundžić Lujan.

Strijelci: 1:0 Raffanelli (18.),2:0 Marić (25.), 3:0 Ivanda (33.), 3:1 Škarica (46.), 4:1 Botica (75.)

Zmaj: Ančić, Rašić, Mravičić (od 82. Šalinović), Lelas, Klinac, Serdarević, Radić (od 59. Botica), Gilič, Ivanda (od 76. Đinkić), Raffanelli, Marić (od 63. Lulić)

Omiš: Marušić, T. Škarica (od 80. Vojnović), Šaškor, R. Dujmović, Mikulić, Lozić, Kuzmanić (od 46. Botić), B. Škarica, D. Dujmović Od 85. Tomasović), Zemunik (od 46. Ribičić), Mijalić.

Visokom pobjedom nad svojim vršnjacima iz Omiša juniori Zmaja izborili su plasman u finale kupa Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske. Nakon početnog ispitivanja snaga igrači Gorana Kesara došli su u početno vodstvo preko kapetana momčadi Raffanellija u 18. minuti. Vižljasti Marić zabio je za 2:0 u 25. minuti igre, a kada je Ivanda u 33. povećao na 3:0 bilo je izvjesno da će Makarani slaviti. Malu nadu gostima donio je Škarica početkom nastavka kada je pogodio mrežu Ančića za 3:1. Neizvjesnost je prekinuo džoker a klupe Zmaja Botica pogotkom u 75. minuti, kada je postavio konačnih 4:1. Protivnik Zmaja u finalu kupa bit će sastav Splita.

Juniori su se tako pridružili kadetma koji su već prije osigurali finale, a dobre igre jednih i drugih budu li se kvalitetno razvijali jamče Zmaju dobru budućnost.