FINALNA UTAKMICA KUPA NS ŽSD ZA KADETA Junaku kup

Zmaj   -   Junak     3   :   6     11 m       2 : 2

Makarska. Igralište na GSC-u. Gledatelja: 100.

Sudac: Luka Milin (Split)

Strijelci: 1:0 I. Antunović (5.), 1:1 Marinović (20.), 1:2 Rančić (54.), 2:2 Botica (78.).

Zmaj: Ivanac (od 79. Marinović), Rašić, I. Antunović, Matijašević (od 58. Žamić), K. Antunović, Botica, Lasić, Lulić, Biličić, Čović, Puharić (od 15. Vuletić). Trener: Petar Talajić.

Junak: Gabrić, Jelinčić (od 41. Vukas), Radoš, Šušnjara, Pašara, Bašić, Pavić, Rančić (od 76. Putnik), Stanić, Marinović (od 79. Doljanin), Štroliga. Trener: Ivan Medvid.

Pobjednik nogometnog kupa za kadete NS ŽSD je momčad Junaka iz Sinja koja je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca sa ukupnih 3:6 bila bolja od domaćeg Zmaja. Makarani su bolje otvorili utakmicu i nakon pet minuta igre preko Ivana Antunovića poveli s 1:0. Junak je poravnao na 1:1 kada je Marinović savladao domaćeg vratara Ivanca u 20. minuti igre. Do potpunog preokreta igrači Ivana Medvida došli su u 54. kada je Rančić zabio za 1:2. Andrija Botica dvije minute prije kraja utakmice razveselio je svoje suigrače i navijače kada je zatresao mrežu Gabrića za 2:2. Rulet udaraca s 11 metara ovoga je puta otišao na stranu Junaka čiji su igrači bili precizniji i na koncu slavili.Dino Knezović tajnik NS ŽSD na kraju je uručio pobjednički pehar kapetanu Junaka.