MLAĐE KATEGORIJE ZMAJA Loš vikend

Prva NL Središta Split, 5. kolo

Mladi nogometaši Zmaja proteklog su vikenda odigrali četiri prvenstvene utakmice, od toga dvije na domaćem, a dvije na gostujućem terenu. Pioniri i kadeti su bili domaćini Splitu, oba sastava su poražena i nisu postigli ni jedan pogodak. Mlađi pioniri i juniori su gostovali u Dubrovnik, a juniorimi su uspjeli osvojiti jedan bod. Mlađi pioniri su poraženi sa 4:0, sva četiri pogotka primili su u nastavku utakmice. Juniori su jedini uspjeli postići pogodak i osvojiti bod, prva dionica utakmice završila je bez da su se mreže tresle. U nastavku je Lasić doveo Zmaj u vodstvo, a Monković je zabio za konačnih 1:1.

Mlađi pioniri: GOŠK-Dubrovnik 1919   -   Zmaj     4   :   0     (0 : 0)

Zmaj: Radalj, Jurjević, Raos, Gudelj, Ledić, Lozić, Jurlina, Juričić, Vujčić, Župan, Beroš (još su igrali: Kuzmanić, Beidenegl, Kelemović, Jukić, Mileta, Radić.

Trener: Darko Vlatković.

Pioniri: Zmaj   -   Split       0   :   3         (0 : 1)

Zmaj: Husičić (od 51. Buljubašić), Puljić (od 51. Barišić), Jelavić (od 69. Vujčić), Prgomet, Čović, Lelas (od 58. Topić), Urlić (od 51. Pavlinović), Čagalj, Lekaj (od 64. Dugonjić), Brečić, Kostanić (od 74. Bašković).

Trener: Ivan Carević.

Kadeti: Zmaj   -   Split     0   :   2           (0 : 1)

Zmaj: Ivanac, Lulić, Nikolić, Rašić, I. Antunović, Matijašević (od 44. Vuletić), K. Antunović, Puharić, Botica (od 69. Šimović), Lasić, Čović.