NASTAVLJEN ŠTRAJK SINDIKATA ŠKOLSTVA U NAŠOJ ŽUPANIJI Informacije na web stranicama škola i u javnim medijima

NASTAVLJEN ŠTRAJK SINDIKATA ŠKOLSTVA U NAŠOJ ŽUPANIJI Informacije na web stranicama škola i u javnim medijima
Danas je štrajk nastavljen i u makarskim osnovnim i srednjim školama. Kako je i najavljeno sindikat školstva nastavlja štrajk u školama u četiri županije. Naime, danas je nastavljen cirkularni štrajk-svaki dan u nekoj županiji. Županija splitsko dalmatinska je među četiri županije u kojima je danas štrajk.To su još Dubrovačka, Varaždinska i Međimurska županija. Roditeljima je preporučeno da se o radu škola informiraju na web stranicama škola, a o tijeku štrajka da se mogu informirati i putem javnih medija te na stranicama Sindikata hrvatskih učitelja.

J.G.

Print Friendly, PDF & Email

Sva prava na tekstove i slike pridržava gradsko glasilo Makarsko primorje.

Na vrh