Hoteli Makarska – Orkan     37   :   8     (21 : 4)

Sutkinje: Nikolina Čarapina (Marina) i Josipa Mijatović (Kaštel Gomilica).

Hoteli Makarska: M. Juričić, Vrdoljak, Perić 2, Pavlinović 5, Bandur 6, Vujčić 1, Vranješ 3, Selak 1, Rudelj 8, N. Juričić 2, Ševelj, Talaja 5, Šalinović 3, Stipičević.

Trener: Ljiljana Gudelj.

Orkan: Balić, Herceg 2, Šaškor, Vuković, Ećim, Švrljuga 4, Šinković, Tafra, Martić 1, Tokić 1.

Trener: Viktor Anušić.

Makarske rukometašice su u prvoj ovosezonskoj prvenstvenoj utakmici na svom parketu nanijele katastrofalan poraz ekipi iz Dugog Rata. Ni dugogodišnji pratitelji ženskog rukometa u Makarskoj ne pamte ovako kvalitetno izdanje domaćih igračica. Gošće su preko Anite Tokić bile jedini put u vodstvu, Tea Rudelj poravnala je na 1:1 u idućoj minuti. A kad je Iris Talaja u 8. minuti dovela svoju ekipu u početno vodstvo gošće kao da nisu ni bile na terenu. Prednost domaćih je rasla iz minute u minutu, a u 24. minuti rezultat je bio 13:1 a na odmor se otišlo rezultatom 21:4. I u nastavku se nastavila dominacija „hotelijerki“, priliku igrati dobile su sve rukometašice domaćih. Njih čak jedanaest upisalo se u listu strijelaca, a raspoložena Tea Rudelj postigla je (8) pogodaka koliko cijela ekipa Orkana. Uz Rudelj efikasne su bile i Mia Bandur (6), Marinela Pavlinović (5) i Iris Talaja (5). Kad se tome doda podatak da je Mia Juričić bila sigurna na vratima, primivši samo osam pogodaka, uspjeh nije mogao izostati. Gošće su se na ovoj utakmici predstavile u blijedom izdanju, a kako ih je u Makarsku doputovalo samo deset trener Anušić nije ni imao mogućnost veće rotacije.